Koncertek, események

2018

Filharmóniai ifjúsági koncertek – Mesék az Aranyhangszerek Birodalmából

február 5.

10.00 – Esztergom Mindszenty Iskola (Esztergom, Kiss János Altábornagy út. 1. )

12.45 – Esztergom, Dobó Katalin Gimnázium (Esztergom, Bánomi út 8. )

február 6. 

10.00 – Nagyigmánd, Művelődési Ház (Nagyigmánd, Fácán utca 2. )

12.30 – Komárom, Jókai Mozi (Komárom,Táncsics Mihály utca 13. )

14.30 – Bicske, PMKE Művelődési Ház (Bicske,Kossuth L. tér 20. )

február 7.

14.00 – Tata, Magyary Zoltán Művelődési Ház (Tata,Váralja utca 4. )

17.00 – Oroszlány, Művelődési Ház (Oroszlány,Fő tér 1. )

február 15.

11.00 – Kisbér, Wass Albert Művelődési Ház (Kisbér, Városház tér 1. )

14.30 – Tatabánya, A Vértes Agorája (Tatabánya, Szent Borbála tér 1. )

17.15 – Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium (Esztergom, Bottyán J. u. 10.)

február 16.

10.00 – Dorog, Művelődési Ház (Dorog, Otthon tér 1)

február 19.

11.00 – Almásfüzitő Fekete István Általános Iskola (Almásfüzitő, Ady E. u.4. )

 

MÜPA Hang-Szer-Szám – Rézcsövek sorozat

február 17. 11.00 – A trombita

március 17. 11.00 – A tuba

április 14. 11.00 – A harsona

 

március 28. – Duna Palota, Fiatal zeneszerzők szerzői estje

Ott Rezső: Concerto Grosso for Brass Quintet & Orchestra

 

Filharmóniai ifjúsági koncertek – Mesék az Aranyhangszerek Birodalmából

április 9.

9:00 – Balassagyarmat, Zeneiskola

10:45 – Balassagyarmat, Zeneiskola

13:00 – Érsekvadkert, Közösségi ház

április 10.

10:00 – Salgótarján, Beszterce lakótelepi iskola

április 11.

8:40 – Verőce, Általános Iskola

10:00 – Kismaros Művelődési Ház

11:50 – Romhány Általános Iskola

április 12.

9:00 – Nagymaros, Művelődési Ház

11:00 – Szob Művelődési Ház

április 13.

10:00 – Vizafogó Iskola, (Budapest Vizafogó sétány 2.)

 

Selmeczi György szerzői estje

április 22. 19:30 – BMC

 

Önálló hangverseny

április 27. 19:00 – Zeneakadémia, Solti terem

 

Önálló hangverseny

május 17. Palanga, Litvánia, Amber Brass Festival

 

“Muzsikál az erdő” a Hírös városban

május 26. 15:00 – Vackor Vár erdei iskola, Nyíri erdő, Hetényegyháza

 

Múzeumok Éjszakája

június 23. Régi Zeneakadémia, Kamaraterem

 

“Muzsikál az erdő” – Mátrai Művészeti Napok

július 7. – Gyöngyöspata, Nagyparlag